Kasy fiskalne

Co zmienił „Plus” w nazwie kasy fiskalnej Farex Perła E?

Co zmienił „Plus” w nazwie kasy fiskalnej Farex Perła E?

Pojawienie się na rynku nowego urządzenia fiskalnego to zawsze przyjemny i warty omówienia temat. Zazwyczaj jest to bowiem rozwiązanie technologiczne, które oferuje podatnikom „coś więcej”. Czy podobnie będzie w przypadku premiery nowej-starej kasy rejestrującej Farex Perła E Plus? Model o podobnej nazwie jest bowiem doskonale znany zarówno krajowym przedsiębiorcom, jak i osobom, które interesują się polską branżą technologii sprzedaży.

Nowości w Perła E Plus

Na początku warto zacząć od najważniejszego, czyli od tego, co się zmieniło w popularnym urządzeniu marki Farex? A na pierwszy plan z pewnością wysuwa się tutaj wyraźne zwiększenie pojemności bazy towarowej. O ile w modelu Perła E do dyspozycji podatnika było 3 000 PLU, o tyle w przypadku kasy fiskalnej z „plusem” w nazwie da się zaprogramować nawet 7 000 pozycji! To zaś sprawia, że omawiane tu urządzenie przestało już chyba być dobrą propozycją jedynie dla handlu mobilnego czy małych punktów handlowych i usługowych. Farex Perła E Plus bez problemu poradzi sobie także w przedsiębiorstwach o średniej wielkości.

Istotną zmianą w tej kasie rejestrującej jest też pojawienie się interfejsu komunikacyjnego USB. Dzięki niemu urządzenie marki Farex może teraz współpracować z terminalem do kart płatniczych. A na tym nie koniec. Perła E Plus oferuje bowiem kompleksowe obsługiwanie usług czasowych. W rezultacie, kasa sprawdzi się doskonale np. na parkingach, gdzie niezbędne jest wystawianie odpowiednich kwitów.

Mała kasa z kopią elektroniczną

Farex Perła E cieszyła się do tej pory dużym zainteresowaniem krajowych przedsiębiorców. Popularność ta wynikała m.in. z faktu, że urządzenie charakteryzowało się nie tylko małymi gabarytami, ale także obecnością modułu elektronicznej kopii paragonów. Jak łatwo zgadnąć, identyczne rozwiązanie technologiczne znalazło się w kasie Farex Perła E Plus. Dzięki temu urządzenie nadal oferuje przechowywanie istotnej dokumentacji w formie cyfrowej, a konkretnie – na karcie pamięci microSD. A to zarówno zmniejsza koszty eksploatacji kasy rejestrującej, ale także wpływa na automatyzację pracy. Co więcej, ogromną zaletą elektronicznej kopii paragonów jest to, że można ją w każdej chwili zgrać na inny nośnik danych lub dysk twardy komputera.

Przyjazna obsługa klientów firmy

W kasie fiskalnej Farex Perła E Plus znalazło się kilka rozwiązań, które bardzo korzystnie wpływają na komfort obsługi klientów. I nie chodzi tutaj jedynie o obecność szczelnej i wytrzymałej klawiatury z przyciskami funkcyjnymi. Ten element urządzenia na pewno ma duże znaczenie w codziennej pracy. Pozwala bowiem na skonfigurowanie trybu szybkiej sprzedaży popularnych elementów asortymentu oraz błyskawiczne wywoływanie często wykonywanych operacji, np. wydruku raportu dobowego. W przypadku modelu Perła E Plus istotne jest również to, że kasa posiada wydajny mechanizm termiczny, który zapewnia prostą wymianę rolki papieru termicznego. Ponadto, warto zaznaczyć, iż urządzenie zostało wyposażone w 2 czytelne, podświetlane ekrany LCD.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat tego urządzenia. Można je znaleźć na stronie sklepu, który już ma w swojej ofercie kasę fiskalną Farex Perła E Plus.

One thought on “Co zmienił „Plus” w nazwie kasy fiskalnej Farex Perła E?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *