Kasy fiskalne

Novitus Next, czyli o zupełnych nowościach w branży fiskalnej

Novitus Next, czyli o zupełnych nowościach w branży fiskalnej

Rzeczywistość technologii sprzedaży niejednokrotnie potrafiła zaskakiwać swoimi możliwościami. Zaskoczenie jest tym większe, że z każdą kolejną innowacją, gdy wydaje się, że już nic ciekawszego nie da się zaproponować, możliwości te okazują się wciąż szerokie i niewykorzystane. Jednym z urządzeń, które tego dowiodły, stała się nowa kasa fiskalna marki Novitus. Model Next to zdecydowanie nowoczesność przez duże „n”.

Jak duża może być baza towarowa?

Nie da się ukryć, że chociaż jest wiele aspektów, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie kasy fiskalnej – np. solidne wykonanie, prostotę użytkowania czy mnogość praktycznych funkcji – jedną z najważniejszych kwestii pozostanie wielkość bazy towarowej. W końcu, żeby urządzenie to miało praktyczne zastosowanie, musi przede wszystkim pozwolić nam obsłużyć cały asortyment, jakim dysponujemy. Dlatego też różne modele oferują różne pojemności bazy towarowej (w zależności od potrzeb biznesu), a czasem wręcz umożliwiają wybór liczby PLU lub jej zwiększenie na dalszych etapach działalności.

W końcu jednak wychodzi Novitus Next – kasa, która, z racji swych technologicznych rozwiązań, pozostawia inne modele w tyle. Urządzenie pozwala bowiem na zaprogramowanie dowolnie dużej bazy towarowej. To nie tylko jednoznaczne przełamanie barier w tym zakresie. Możliwość obsługi wybranej liczby PLU stwarza maksymalny w tym względzie komfort. Komfort, który ucieszy zwłaszcza przedsiębiorców nie wiedzących jeszcze, w jakim kierunku pójdzie ich biznes i czy dojdzie do poszerzenia oferty. Ale oczywiście, skorzystają również Ci przekonani do ciągłego lub późniejszego rozwoju firmy i pomnożenia jej asortymentu.

Tego jeszcze nie było, czyli kasa fiskalna z tabletem

Jednym ze znaków czasu rozwoju technologii sprzedaży jest ich integracja z innymi urządzeniami. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem swego czasu stał się model Posnet Thermal HD – pierwszy na rynku terminal fiskalny, łączący w swej konstrukcji solidną drukarkę rejestrującą oraz wysokiej jakości komputer marki Intel. Firma Novitus zrobiła kolejny krok w tym kierunku. Jaki przyniosło to rezultat? Powstała pierwsza kasa fiskalna zintegrowana z tabletem. I trzeba przyznać, że nie jest to jedynie efektowny gadżet, tylko element, za którym idzie szereg ciekawych rozwiązań. Po pierwsze – użytkownik sam konfiguruje swój panel sterowania: ustala liczbę, kolor oraz przeznaczenie wyświetlanych na pulpicie przycisków (warto przy okazji dodać, że Next posiada też tradycyjną klawiaturę modułową). Ponadto, jest on w stanie z poziomu kasy przeglądać internet lub pocztę elektroniczną, oglądać i gromadzić grafiki, a także korzystać z kalendarza lub kalkulatora. Jednym słowem, stanowisko sprzedaży wyposażone w kasę Next zyskuje naraz wiele praktycznych narzędzi.

Android i NoviCloud, czyli nowoczesne rozwiązania systemowe

Next to także pierwsza kasa fiskalna funkcjonująca w oparciu o system Android. Wyposażona w nowoczesne oprogramowanie sprzedażowe, dysponuje jeszcze jedną ciekawą opcją. Za sprawą aplikacji NoviCloud umożliwia przechowywanie danych w chmurze (np. elektronicznej kopii paragonów) oraz zarządzania sprzedażą i stanami magazynowymi praktycznie z dowolnego miejsca oferującego dostęp do internetu. Dlatego, urządzenie marki Novitus z pewnością wesprze zarówno mniej wymagających użytkowników, jak i tych, którzy oczekują naprawdę nowoczesnych rozwiązań. Więcej o kasie Next można przeczytać tutaj: http://www.novitus-next.pl/.

One thought on “Novitus Next, czyli o zupełnych nowościach w branży fiskalnej

  1. niby największą ciekawostką tego modelu jest wbudowany tablet, ale jednak, patrząc z perspektywy prowadzenia działalności handlowej, myślę, że to nieograniczona baza plu jest tu szczególną atrakcją 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *