Kasy fiskalne

Posnet Revo i 3 przykłady przełamania standardów technologii sprzedaży

Posnet Revo i 3 przykłady przełamania standardów technologii sprzedaży

Co pewien czas producenci technologii sprzedaży oddają do dyspozycji przedsiębiorców modele inne niż zazwyczaj. Oprócz ciekawych parametrów użytkowych czy atrakcyjnych opcji, posiadają one również innowacyjne rozwiązania – na tyle nowoczesne, że, zrywając z dotychczasowymi standardami, realnie wpływają na wizję obsługi i sposobów stosowania urządzeń rejestrujących. A więc i na komfort prowadzenia działalności handlowej. Przykład? Kasa Posnet Revo – i to przynajmniej z 3 powodów.

1. Nowa jakość współpracy z urządzeniami peryferyjnymi

Choć wiele działalności handlowych radzi sobie, korzystając jedynie z kasy fiskalnej, to jednak konieczność zastosowanie urządzeń peryferyjnych również nie jest niczym dziwnym. Nierzadko bowiem przebieg transakcji wymaga wykonania dodatkowych czynności, jak np. pomiar masy wybranych produktów czy odczyt danych z ich kodów kreskowych. Dlatego potem wszystko zależy z jednej strony od oczekiwań użytkownika i potrzeb samej firmy, z drugiej zaś – od standardów komunikacyjnych oferowanych przez daną kasę fiskalną. Mowa tu więc o liczbie i rodzajach interfejsów, pozwalających na różne połączenia poszczególnych elementów systemu sprzedaży, zarówno za pomocą kabla, jak i bezprzewodowo.

Trzeba przyznać, że Revo wprowadziło w tym zakresie pewną nową jakość. Wraz z modelem marki Posnet powstała również dedykowana szalka ważąca. Zaproponowane rozwiązania umożliwiały atrakcyjną integrację tych elementów, która w wyraźny sposób usprawniała obsługę tych urządzeń. Jak to wygląda w praktyce? Podatnik jest w stanie sterować tym akcesorium, korzystać z jego funkcji (tarowanie, zerowanie) przy użyciu klawiatury kasy. Co więcej, wynik pomiaru masy produktów umieszczonych na szalce automatycznie pojawia się na obu wyświetlaczach urządzenia fiskalnego. W rezultacie, połączenie to, nie zajmując dużo miejsca na stanowisku pracy, w dużym stopniu poprawia komfort obsługi klientów oraz przyspiesza samą sprzedaż.

2. Innowacyjne rozwiązania mechanizmu drukującego

Poważne zmiany, zaproponowane w Revo, dotyczyły również podstawowych elementów kasy, takich jak konstrukcja mechanizmu drukującego. Nie byłoby może w nim nic szczególnego, gdyby nie jeden drobny zabieg, który w efekcie śmiało zmienia standardy obsługi klientów. Model marki Posnet był bowiem pierwszym, w którym paragony drukowane były nie po stronie sprzedawcy, jak zazwyczaj, a po stronie nabywcy. Revo drukuje dokument w stronę klienta i precyzyjnie odcina, ułatwiając mu samodzielny odbiór potwierdzenia zakupu. Rozwiązanie to sprawia, że nabywca ma większy wpływ na sprawny przebieg transakcji. Poza tym, wspiera pozytywne nawyki konsumenckie, niejako „zmuszając” do odbioru paragonu. Jednocześnie też dba o zgodne z prawem zamknięcie danej sprzedaży, z korzyścią dla komfortu pracownika.

3. Kolorowe spojrzenie na technologie sprzedaży

Coraz częściej można się przekonać, że nie tylko funkcje, parametry i warianty konstrukcyjne liczą się w urządzeniu fiskalnym, ale także i kwestie estetyczne. Widać to po wyborach przedsiębiorców podczas zakupów poszczególnych modeli, widać to także po efektach prac producentów technologii sprzedaży. A zwłaszcza po takich rezultatach, jak Revo i jej „kolorowej rewolucji”. Na czym ona polegała. Oprócz faktu, że kasa posiada standardowo ciekawy design, to trzeba dodać, że występuje aż w 6 wyraźnie różnych, atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Co się okazuje, wprowadzenie nowych jakości wizualnych zaowocowało także nowymi możliwościami wizerunkowymi. Przedsiębiorca ma szansę dobrać wygląd urządzenia fiskalnego do własnych upodobań, rodzaju stanowiska pracy albo wystroju wnętrza przedsiębiorstwa, zyskując tym samym większy prestiż. Kolorystyka technologii sprzedaży, zgodna z barwami firmowymi, może też pełnić rolę kolejnego narzędzia promocji. Jednym słowem – te trzy znaczące innowacje, ukierunkowane na różne aspekty prowadzenia działalności handlowej, sprawiają, że Posnet Revo do dziś stanowi naprawdę ciekawy model kasy fiskalnej. A jeśli chcecie dowiedzieć się o nim co nieco więcej, dodatkowe informacje znajdziecie na tej stronie.

One thought on “Posnet Revo i 3 przykłady przełamania standardów technologii sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *