Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Posnet – stacjonarnie i mobilnie

Kasy fiskalne Posnet – stacjonarnie i mobilnie

Można wymienić kilka aspektów, które z pewnością wyróżniają producentów technologii sprzedaży na tle innych. Pierwszym z nich byłaby solidność wykonania i wydajność oferowanych urządzeń. Drugim – łatwość ich obsługi oraz dostęp do atrakcyjnych funkcji, jakie dają. Trzecim – wysokie parametry użytkowe. Oczywiście, do tego można by dodać koszt poszczególnych modeli, innowacje, jakimi się one charakteryzują i pewnie wiele innych kwestii. Ale jest jeszcze jedna, która o tym niezbicie decyduje.

Gdy poszukujemy naszej pierwszej kasy fiskalnej, liczymy przede wszystkim na szerszy wybór dostępnych modeli. Dziś mamy prawo tego oczekiwać, ponieważ – w przeciwieństwie do lat dawniejszych – obecny rynek technologii sprzedaży pozostawia nam szeroki wachlarz możliwości. Siłą rzeczy zwrócimy uwagę na producenta o atrakcyjnej, ale i dość zróżnicowanej ofercie, posiadającej urządzenia przeznaczone do wielu zdań. Na przykład, do pracy stacjonarnej i mobilnej. Tak jest w przypadku firmy Posnet, co można prześledzić na 2 (choć nie jedynych) poniższych przykładach.

Posnet Bingo HS EJ – znakomita dla sprzedaży stacjonarnej

Kasa ta prezentuje optymalne zestawienie cech i funkcji, które doskonale sprawdzają się w punktach handlowych. Bingo HS EJ posiada stosunkowo nieduże wymiary, przez co jest w stanie odnaleźć się nawet na niedużych stanowiskach obsługi klientów. Oprócz solidnej konstrukcji może też zaoferować bardzo ładny design (opływowa sylwetka obudowy, elegancka, głęboka czerń, estetyczne podświetlenie ekranów oraz dbałość o detale wręcz rzucają się w oczy).

Ale oczywiście wygląd i kubatura to nie wszystko – jest jeszcze interesująca funkcjonalność. Model marki Posnet został wyposażony w elektroniczną kopię paragonów do łatwiejszej realizacji fiskalnych obowiązków, a przy okazji i zmniejszenia kosztów eksploatacji urządzenia i łatwiejszego zarządzania danymi. Ponadto, kasa dysponuje wspomnianymi już, czytelnymi ekranami LCD, prostym w obsłudze mechanizmem drukującym oraz intuicyjną klawiaturą. Ta ostatnia pozwala zdefiniować własne skróty klawiszowe, które następnie dają się przyporządkować konkretnym towarom i usługom oraz wybranym funkcjom. Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ świetnie też współpracuje z innymi elementami systemu sprzedaży, takimi jak waga elektroniczna, komputer czy skaner kodów kreskowych. Jednym słowem – wielozadaniowa, ciekawie wyglądająca, nowoczesna kasa fiskalna.

Posnet Mobile HS EJ – idealna do handlu mobilnego

Powiedzieliśmy już o urządzeniu doskonałym dla sprzedaży stacjonarnej. Tym razem kilka słów o kasie, która, choć sprawdzi się również w niejednym punkcie handlowym, została wręcz stworzona do efektywnej pracy w terenie. W takim przypadku ważnym parametrem jest wielkość konkretnego modelu. A tak się składa, że kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i zarazem najlżejsza kasa fiskalna dostępna na polskim rynku. Jeśli np. Elzab K10 sposobem funkcjonowania najbardziej przypomina smartfona, to model marki Posnet zdecydowanie jest mu najbliższy pod względem gabarytów. I co ciekawe – w kompaktowych rozmiarów urządzeniu znajdziemy naprawdę atrakcyjne rozwiązania. Wystarczy wymienić zapis kopii paragonów w formie cyfrowej, sprawne wystawianie dokumentów i prosty w obsłudze mechanizm drukujący. Jednak do tego dochodzi funkcja automatycznych przypomnień o konieczności wykonania raportów dobowych lub zbliżającym się terminie przeglądu technicznego, a także wydajny akumulator oraz opcja zasilania przy użyciu ładowarki samochodowej. Czy kasie fiskalnej, która mieści się w kieszeni marynarki i posiada takie funkcje, w ogóle czegoś brakuje?

A co Wy sądzicie o tych modelach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

One thought on “Kasy fiskalne Posnet – stacjonarnie i mobilnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *