Drukarki fiskalne

2 mocne powody, dla których marka Elzab jest szczególnie warta uwagi

2 mocne powody, dla których marka Elzab jest szczególnie warta uwagi

Z pewnością, producentów wysokiej jakości technologii sprzedaży jest więcej, jednak nie zmienia to faktu, że pewne firmy zwłaszcza warto wziąć pod lupę. Nie chodzi już bowiem tylko o wysokie parametry, korzystne rozwiązania konstrukcyjne bądź mnogość oferowanych opcji. Marki te umożliwiają przedsiębiorcom dostęp także do innowacji, po których pojawieniu się na rynku prowadzenie działalności handlowej nie jest już takie samo. Tego typu przypadkiem, który omówimy, jest firma Elzab.

Elzab D10 – drukarka fiskalna… z panelem dotykowym!

Być może dziś już model ten nie robi takiego piorunującego wrażenia, a to ze względu na niezwykle dynamiczny rozwój technologii użytkowych – także technologii sprzedaży. Niemniej, wejściu drukarki Elzab D10 na rynek fiskalny towarzyszyły spore emocje, gdyż aż biła po oczach swoją oryginalnością, zarówno estetyczną, jak i funkcjonalną. Oto bowiem powstało pierwsze urządzenie rejestrujące z tej rodziny, posiadające tak obszerny, kolorowy i solidny wyświetlacz (emitujący m.in. kody QR), spełniający jednocześnie rolę intuicyjnej w obsłudze klawiatury (oczywiście, z przyciskami funkcyjnymi do zapisywania własnych skrótów dla produktów, usług lub opcji kasy). D10 to drukarka, który pod względem sposobu funkcjonowania najbardziej upodobnił się do popularnych dziś smartfonów. Ale to nie wszystko – model marki Elzab oferuje również ciekawe standardy w zakresie wytrzymałości konstrukcji: wzmocniona, szczelna obudowa, antypoślizgowa powłoka i ekran odporny na zarysowania oraz wilgoć. Poza tym, D10 odznacza się oryginalnym, nowoczesnym designem.

Elzab Zeta – kompaktowa drukarka fiskalna z dużymi możliwościami

O ile wcześniejsza drukarka należała do typowych urządzeń mobilnych, o tyle Zeta jest ciekawą propozycją dla sprzedaży w jednym, konkretnym miejscu. Co można powiedzieć o tym rozwiązaniu? Przede wszystkim, drukarka, choć generalnie traktowana jako stacjonarna, w rzeczywistości ma bardzo małe gabaryty, lekką, łatwo ustawną konstrukcję i w dodatku – elegancki design. Chodzi jednak o to, że z łatwością może być transportowana z miejsca na miejsce. A w punktach handlowych? Konfiguracja stanowiska pracy – nawet takiego o ograniczonej przestrzeni – z użyciem modelu Elzab Zeta powinno być wręcz banalne. Tym bardziej, że urządzenie można zamówić z wolnostojącym wyświetlaczem, ułatwiającym informowanie klientów o postępach trwającej transakcji. Co ponadto? Elektroniczna kopia paragonów, porty USB i RS-232, współpraca z większością programów sprzedażowych no i gotowość do obsługi aż 300 000 pozycji towarowych. Trzeba przyznać, że to całkiem sporo jak na tak niedużą drukarkę fiskalną.

One thought on “2 mocne powody, dla których marka Elzab jest szczególnie warta uwagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *