Drukarki fiskalne

Posnet Thermal, czyli urządzenia fiskalne, które zdobyły uznanie przedsiębiorców

Posnet Thermal, czyli urządzenia fiskalne, które zdobyły uznanie przedsiębiorców

Dzisiejszy rynek technologii handlowych oferuje bogaty wybór wysokiej jakości urządzeń fiskalnych, uzbrojonych w różne warianty konstrukcyjne, parametry użytkowe oraz funkcje wspomagające pracę na stanowisku obsługi klienta. Niemniej, wśród nich można wyszczególnić modele, a nawet ich całe rodziny, które zyskały zaufanie wielu polskich przedsiębiorców. Do takich z pewnością zaliczają się urządzenia z linii Thermal od firmy Posnet.

O popularności tych modeli zadecydowało przynajmniej kilka czynników. Po pierwsze – sprawdzone i solidne rozwiązania, które przez lata potwierdzały swoją skuteczność. Po drugie – optymalne połączenie cech, parametrów i funkcji, istotnych przy prowadzeniu działalności handlowej. I wreszcie po trzecie – znalazło się pośród nich również miejsce na technologiczną elastyczność oraz innowacje w znacznym stopniu ułatwiające korzystanie z urządzenia fiskalnego. A co konkretnie stoi za tymi pojęciami? Najlepiej będzie przedstawić te szczegóły na konkretnych przykładach.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Przede wszystkim, podobnie jak i inne modele z linii Thermal, urządzenie to posiada dość atrakcyjne standardy, jak na technologie sprzedaży. Posiada m.in. odporny na intensywną eksploatację mechanizm drukujący, obsługujący paragony, faktury VAT oraz dokumenty niefiskalne z prędkością 47 linii na sekundę, co stanowi obecnie jeden z najlepszych wyników w tym zakresie. Poza tym, urządzenie znakomicie sprawdza się w komunikacji z innymi elementami systemu sprzedaży – a to dzięki popularnym portom typu USB i RS-232 oraz interfejsowi Ethernet, zapewniającemu wyjątkowo szybką i stabilną wymianę danych z komputerem lub terminalem komputerowym. Ponadto, oczywiście, Thermal HD zapisuje kopie paragonów w formie cyfrowej, jest w stanie obsłużyć do 250 000 pozycji towarowych i posiada niedużą, elegancką konstrukcję, ułatwiającą konfigurację stanowiska pracy.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

Jednak jeśli chodzi o dostosowanie technologii sprzedaży do warunków przestrzennych firmy, to znakomicie sprawdza się model Thermal XL. Pomijając już fakt, że drukarka posiada nieduże gabaryty i łatwo ustawną konstrukcję, oferuje użytkownikowi dodatkowo aż 5 wariantów rozwiązań, jeśli chodzi o wyświetlacz klienta. Może to być ekran wolnostojący lub wolnostojący przedłużony, kompaktowy, podwieszany albo po prostu – zintegrowany z obudową urządzenia. Tego typu opcje z pewnością umożliwiają uzyskanie dużego poczucia komfortu, zarówno w przypadku sprzedawcy, jak i jego klientów. Poza tym, Thermal XL może się pochwalić równie szybkim wydrukiem, a także umieszczaniem na dokumentach kodów kreskowych i 2D oraz czarno-białych grafik.

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD

terminal fiskalny Posnet Thermal HD

Niniejszym przechodzimy do wspomnianych innowacji, czyli pierwszego na rynku terminalu fiskalnego, będącego wynikiem, zdaje się, realnych potrzeb użytkowników. Co zwłaszcza różni drukarki od kas, poza konkretnymi rodzajami parametrów? Przede wszystkim, zależnością od komputera. Terminal dowiódł, że te 2 urządzenia nie muszą stanowić odrębnych elementów systemu sprzedaży. Istnieje opcja funkcjonowania konstrukcji, która zawiera w sobie oba rozwiązania technologiczne. W tym przypadku połączeniu uległa solidna drukarka z rodziny Thermal oraz komputer marki Intel, którego parametry i podzespoły może w dużym stopniu ustalić przedsiębiorca. A poza tym, terminal fiskalny znacznie zmniejsza zużycie przestrzeni na stanowisku pracy i liczbę poskręcanych kabli, jednym słowem – dba o wygodę wykonywania swoich obowiązków.

To oczywiście nie wszystkie warianty tej linii urządzeń. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ich temat więcej szczegółów, kliknij tu, by poznać całą rodzinę Posnet Thermal.

One thought on “Posnet Thermal, czyli urządzenia fiskalne, które zdobyły uznanie przedsiębiorców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wprowadź wartość CAPTCHA: *